Arama terimi

Satış Ofisleri

Schaeffler satış ofisleri olarak dünya genelindeki varlığımız müşterilerimizle sürekli temas halinde olmamızı ve bu sayede taleplerini hızla karşılamamızı sağlar.

Schaeffler Teknoloji Merkezi
Schaeffler Teknoloji Merkezleri, özel eğitimli mühendislerimizin görev yaptığı yerel teknik merkezlerimizdir. Bu merkezler, kapsamlı ürün portföyümüz için dünya genelinde aynı yüksek standartlı teknik sorun çözme imkanlarını sunarlar.

Schaeffler Teknoloji Ortağı
Schaeffler Teknoloji Ortağı, otomasyon ve güç aktarımı alanındaki Schaeffler Technologies ürün portföyüne yönelik mekatronik bileşen grupları ve komple çözümler için nitelikli hizmetler sunar. Sistem ortaklarımız, proje planlaması, mühendislik, üretim ve montajdan ilk çalıştırma ve servise kadar tüm süreç için kapsamlı bir destek ve danışmanlık hizmeti sunarlar. İdeal çözüme her zaman doğru ürünlerin seçilmesi ve kullanılmasıyla ulaşılır.

 • Konum

  • Konum

   Sayfayı Paylaş

   Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

   Kabul Et