Arama terimi

Satış

Schaeffler Group tüm değerlendirmelerini müşteriye göre yapar: Müşterilerimizin başarıları olmazsa kendimizi başarılı sayamayız. Satış faaliyetlerimiz müşterilerimizle kuracağımız ortaklık fikrine göre şekillenir. En üst seviyede müşteri hizmeti ve hepsinden öte kapsamlı teknik ve ticari destek sunma odaklıyız.

Dünyanın neresinde olursanız olun yanınızdayız

Gerek ulusal bir şirket, gerek bölge ofisi, gerekse teknik temsilcilik olarak dünya genelindeki varlığımız müşterilerimizle sürekli olarak temas halinde olabilmemize ve dolayısıyla da müşterilerimizin taleplerinin gecikmesiz olarak işleme alınmasına olanak sağlar.

Ortaklık bilinci tüm organizasyon yapısına işlemiştir

Mühendis ve hizmet ortağı olarak destek verdiğimiz sürece müşterilerimizin başarılı olacaklarına inanıyoruz. Müşterilerimizle birlikte mümkün olan en iyi sonuçları elde etmeyi hedefliyoruz. Tüm bunlar organizasyonun iç yapısına yansımaktadır.

Otomotiv, Sanayi ve Dağıtım bölümlerinden ve ayrıca sektörel alt birimlerden oluşan yapımız piyasa ihtiyaçlarına hızlı ve esnek bir şekilde yanıt verebilmektedir. Müşterilerimizin soru, ihtiyaç ve talepleri en kısa sürede ilgili kişilere aktarılır ve nihayetinde gerekli kararlar alınır.

Sayfayı Paylaş

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul Et