Arama terimi

Schaeffler, İK Gelişim Faaliyetlerine Odaklanır

Schaeffler Group, eğitim ve ileri seviye eğitime büyük yatırımlar yapar ve pek çok üniversiteyle işbirliğine giderek uygulamalı diploma kurslarına katılır. Çalışanlarımıza, "Yarının mobilitesini" şekillendirme konusunda birlikte çalışmamızı sağlayan heyecan verici görevler veriyoruz. Küresel bir mobilite tedarikçisi olarak, farklı Schaeffler Group şirketleri arasında uluslararası çalışan değişimi dahil birbirinden farklı mesleki gelişim ve kariyer planlaması seçenekleri sunuyoruz.

Kariyer gelişiminizin her aşamasında kişisel gelişim bölümümüzden önemli bir destek alacak ve bu sayede göreviniz için her zaman doğru teknik, yöntemsel ve kişisel becerilerle donanacaksınız.

Kariyer Gelişim Fırsatları

Schaeffler Akademi aracılığıyla, stajyerlerden üst düzey yöneticilere kadar tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimine önemli bir yatırım yapıyoruz. Schaeffler Akademi, birlikte öğrenme ve ağ oluşturmanın yanı sıra küresel bilgi ve tecrübe paylaşımı için de etkin bir merkez.

Schaeffler Akademi

Sayfayı Paylaş

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul Et