Arama terimi

Purchasing & Supplier management

Sistem ve mühendislik ortağı olarak oynadığımız rolden ve müşterilerimize sürekli olarak yeni fikirler sunabilmekten ve sıra dışı ürünlerle onlara ilham kaynağı olabilmekten dolayı gurur duyuyoruz. Başarılı olmamızın tek garantisi bizimle aynı görüşleri paylaşan tedarikçilere sahip olmaktır. Birlikte çalışmak, sürekli olarak ürünlerimizi ve modüllerimizi optimize etmek, yenilikçi fikirlere yer vermek ve maliyet yapımızı test etmek, iş ortaklarımızla birlikte pazardaki seçkin yerimizi garanti altına almamızı sağlar.

Satın alma felsefesi

Schaeffler Group'un başarısı büyük oranda tedarikçilerinin başarısına bağlıdır. Dünya çapında satın alma departmanlarımız sürekli olarak yeni, yüksek performans sahibi ve şirketimizin en çok önem verdiği hedef olan müşteri memnuniyetinin geliştirilmesi konusunda grubumuza etkin olarak katkıda bulunabilecek tedarikçiler aramaktadır.

Şirketimizin güçlü ortak kavramıyla ilgili aradığı özellikler şöyle sıralanabilir:

Teslimatta güvenilirlik: Şirketinizin iddialı olduğu alanlar yüksek esneklik, güvenilirlik ve problem çözme konusunda uzmanlık olmalıdır.

Maliyet sorumluluğu: Maliyet hesaplandırmamızın anahtar bileşenini tedarikçilerimizin fiyatları oluşturmaktadır. Bu yüzden şeffaf bir fiyatlandırma beklentisine sahibiz.

Kalitede sorumluluk: Modern ve etkin bir kalite kontrol sistemine sahip olmalısınız. Kalite kontrol felsefeniz "sıfır hata stratejisi" ilkeleri ile maliyetlerde, son teslim sürelerinde ve hizmette sürekli gelişim prensibi temel alınarak oluşturulmalıdır. Belirli sektörler için, ISO 9001, ISO TS 16949 veya AS 9000 standartları bizimle çalışmak için temel şart oluşturmaktadır.

Çevre koruma: Tedarikçilerimizin geçerli kanunlara ve mevzuata uygunlukları azami şartımızdır. ISO 14001 ve/veya EMAS sertifikasyonlarına uygunluk tercih sebebidir ve belirli bazı sektörler için sahip olunması zorunlu bir nitelik taşımaktadır.

İşbirliği: Tedarik pazarında teknolojik alanda lider konumumuzu sağlam temellere oturtacak, bizi yaratıcı ve yenilikçi bir şekilde destekleyecek, sorumluluk sahibi iş ortakları arayışındayız. Bu bağlamda değer analizi, standardizasyon, teknik mükemmellik vs. araçlar kullanmanız beklenmektedir.

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul Et