Arama terimi

"Yarının Mobilitesi"ni birlikte şekillendirelim

Dünyamız kesintisiz ve çok hızlı bir şekilde değişiyor. Bu değişimin şekillendirilmesine katkıda bulunmak isteyenler yarını bugünden analiz edebilmek zorundalar. "Yarının Mobilitesi"nde aktif bir rol oynamak ve daha temiz, güvenli ve akıllı bir dünya yaratmalarında otomotiv ve sanayi sektörü tedarikçilerine destek olmak istiyoruz. Çalışanlarımız bizim en değerli varlığımız. Her biri kendi yöntemleriyle stratejimizi hayata geçirmemize büyük katkıda bulunuyorlar. Siz de bize katılın!

İş Fırsatları

İş Fırsatları Bölümümüze hoş geldiniz!

Hemen başvurun ve Schaeffler ekibinin bir parçası olun. Lütfen aşağıda çalışmak istediğiniz bölgeyi seçin.

Avrupa ve Asya Pasifik - Standart Arama

Avrupa ve Asya Pasifik - Mobil Arama

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Neden Schaeffler?

Yeni mücadelelere mi girmek istiyorsunuz?

O halde becerilerinizi kullanın ve kariyer hedeflerinizi bizimle ulaşın. Üniversite benzeri bir ortamda ilgi çekici pozisyonlar ve hem kariyer hem kişisel gelişiminiz için pek çok fırsat sunuyoruz.

Neden Schaeffler?

Kariyer Gelişiminiz

Özel bir ekipte çalışmak, başarılı olmak ve sorumluluk almak mı istiyorsunuz?

O halde bizimle doğru yerdesiniz. Schaeffler size güvenli bir iş ve pek çok avantajı barındıran güçlü bir kurumsal kültür sunuyor.

Gelişim Fırsatları

Schaeffler Akademi

Çalışanlarımız

Schaeffler Group'ta, becerileriniz ve kararlılığınız ulusal ve uluslararası seviyedeki kariyer gelişiminizin belirleyici faktörüdür. Çok sayıda teknik, dijital ve ticari fonksiyonda birbirinden farklı kariyer fırsatları sunuyoruz.

Schaeffler'deki bir çalışma günü hakkında daha fazla bilgi alın

Sayfayı Paylaş

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul Et