Arama terimi

Senin Kariyerin. Bizim Geleceğimiz.

Dünyamız, sürekli hızlanan bir değişim içinde. Bu değişimin şekillenmesine katkı sağlamak isteyen herkes, yarınları düşünmeye şimdiden başlamalı. Gelecekte etkin bir rol almak istiyoruz. Bu nedenle, bir otomotiv ve endüstri tedarikçisi olarak, dünyayı daha temiz, daha güvenli ve daha akıllı bir yer haline getirmek için çalışıyoruz. Çalışanlarımız bizim en değerli varlığımız. Stratejilerimizi, onların adanmışlıkları sayesinde hayata geçiriyoruz. Her biri, kendi açısından bu değişime katkı sağlıyor. Sen de bize katıl!

İş Arama

Hemen başvurun!

Dünyanın dört bir yanında, öğrencilerden profesyonellere herkes için farklı fonksiyonlarda iş fırsatları sunuyoruz.

Hemen başvurun ve Schaeffler ekibinin bir parçası olun!

Açık pozisyonlarımız

Neden Schaeffler?

Yeni mücadelelere mi girmek istiyorsunuz?

O halde becerilerinizi kullanın ve kariyer hedeflerinizi bizimle ulaşın. Üniversite benzeri bir ortamda ilgi çekici pozisyonlar ve hem kariyer hem kişisel gelişiminiz için pek çok fırsat sunuyoruz.

Neden Schaeffler?

Kariyer Gelişiminiz

Özel bir ekipte çalışmak, başarılı olmak ve sorumluluk almak mı istiyorsunuz?

O halde bizimle doğru yerdesiniz. Schaeffler size güvenli bir iş ve pek çok avantajı barındıran güçlü bir kurumsal kültür sunuyor.

Gelişim Fırsatları

Schaeffler Akademi

Çalışanlarımız

Schaeffler Group'ta, becerileriniz ve kararlılığınız ulusal ve uluslararası seviyedeki kariyer gelişiminizin belirleyici faktörüdür. Çok sayıda teknik, dijital ve ticari fonksiyonda birbirinden farklı kariyer fırsatları sunuyoruz.

Schaeffler'deki bir çalışma günü hakkında daha fazla bilgi alın

Sayfayı Paylaş

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul Et