Tedarikçiler

Sistem ve mühendislik ortağı olarak oynadığımız rol ile müşterilerimize yeni fikirler ve sıra dışı ürünlerle ilham kaynağı olabilmekten gurur duyuyoruz.

Başarılı olmanın tek garantisi bizimle aynı görüşleri paylaşan tedarikçilere sahip olmaktır. Birlikte çalışmak, sürekli olarak ürünlerimizi ve modüllerimizi optimize etmek, yenilikçi fikirlere yer vermek ve maliyet yapımızı test etmek, tedarikçilerimizle birlikte pazardaki seçkin yerimizi garanti altına almamızı sağlar.

Tedarikçilerimizle beraber müşterilerimize en üst sınıf hizmeti sunmak için çaba sarf ederiz.

Çabalarımız kaynağı, eşsiz müşteri ilişkilerimiz ve otomotiv endüstrisindeki müşterilerimiz için ürün kalitesi ve tedarik performansını optimize etmek olan amacımızdır. Şirket grubumuz dahilindeki uluslararası satın alma organizasyonu, müşterilerimizin bizden oldukça zorlu beklentiler içerisinde olduklarının farkındadırlar. Ürün ve hizmetlerimizdeki yüksek kaliteyi devam ettirmemiz onların da sorumluluğundadır.

Tedarikçilerimizle aramızdaki dinamik ilişkiye temel oluşturan ortaklık anlayışımız

Tedarikçilerimizi objektif ve sürdürülebilir kriterlere göre seçeriz ve tedarik performansını sürekli olarak şeffaflık kriterini temel alarak değerlendiririz.
Ortaklarımızın yenliklere açık olma konusundaki yaklaşımları ürün optimizasyonu sağlayarak, işlev, kalite ve fiyat anlamında sürekli rekabetçilik yaratır. Müşterilerimizin adil ve yüksek performanslı bir çözüm ortağıyız ve dünya çapındaki tedarik pazarında bulunan ortaklarımızdan da aynı bağlılığı beklemekteyiz.

 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul