EK BİLGİ

Yetkili tedarikçilerimizden biri olmak ister misiniz?

Daha fazla bilgi için

 
Satınalma Organizasyonu

Satın alma felsefesi

Schaeffler Grubu'nun başarısı tedarikçilerinin başarısına büyük oranda bağlıdır. Satın alma departmanlarımız dünya çapında, sürekli olarak yeni, yüksek performans sahibi ve şirketimizin en çok önem verdiği hedef olan müşteri memnuniyetinin geliştirilmesi konusunda grubumuza etkin olarak katkıda bulunabilecek tedarikçiler aramaktadır.

Şirketimizin güçlü ortak deyince aradığı özellikler şöyle sıralanabilir:

Teslimatta güvenilirlik

Şirketinizin yüksek esneklik, güvenilirlik ve problem çözme konularında iddialı olmalıdır.

Maliyet sorumluluğu

Maliyet hesaplarımızın anahtar bileşenini tedarikçi fiyatları oluşturmaktadır. Bu yüzden şeffaf bir fiyatlandırma beklentisine sahibiz.

Kalitede sorumluluk

Kalite kontrol felsefeniz "sıfır hata stratejisi" ve maliyetlerde, son teslim sürelerinde ve hizmette sürekli gelişim prensibi temel alınarak oluşturulmuş olmalıdır. Modern ve etkin bir kalite kontrol sistemine sahip olmanız gereklidir. Belirli sektörler için, ISO 9001, ISO TS 16949 veya AS 9000 standartları bizimle çalışmak için temel şart oluşturmaktadır.

Çevre koruma

Tedarikçilerimizin geçerli kanunlara ve mevzuata uygunlukları minimum şartımızdır. ISO 14001 ve/veya EMAS sertifikasyonlarına uygunluk tercih sebebidir ve belirli bazı sektörler için sahip olunması zorunlu bir nitelik taşımaktadır.

İşbirliği

Tedarik pazarında teknolojik alanda lider konumumuzu sağlam temellere oturtacak, bizi yaratıcı ve yenilikçi bir şekilde destekleyecek, sorumluluk sahibi iş ortaklarının arayışı içerisindeyiz. Bu bağlamda değer analizi, standardizasyon, teknik mükemmellik vb. araçlar kullanmanız beklenmektedir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul