Satış

Schaeffler Grubu’nda her şeyin ölçütü müşteridir

Müşterilerimizin başarılarını bizim başarımız olarak görürüz. Satış faaliyetlerimiz müşterilerimizle kuracağımız ortaklık fikrine göre şekillenir.

En üst seviyede müşteri hizmeti ve hepsinden öte kapsamlı teknik ve ticari destek sunmak önceliğimizdir.

Dünyanın her yerinde bir müşteri temsilcisi bulursunuz

Ulusal bir şirket, bölge ofisi veya teknik temsilcilik olarak dünya genelindeki varlığımız müşterilerimizle sürekli temas halinde olmamızı ve dolayısıyla taleplerin gecikmesiz olarak işleme alınabilmesini sağlar.

Ortaklık bilinci tüm organizasyon yapısına işlemiştir

Mühendislik ve hizmet ortağı olarak desteğimizi verdiğimiz sürece müşterilerimizin başarılı olacaklarına inanıyoruz. Müşterilerimizle bir arada mümkün olan en iyi sonuçları almayı istiyoruz. Bu prensipler organizasyonumuzun iç yapısına yansımıştır.

Otomotiv, sanayi ve ticaret departmanlarından ve sektörel alt birimlerden oluşan yapımız piyasa ihtiyaçlarına hızlı ve esnek bir şekilde yanıt verebilmektedir. Müşterilerimizin soru, ihtiyaç ve talepleri en kısa sürede bunlarla ilgilenen kişilere aktarılır ve gerekli kararlar alınır.

 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul