Yayınlar
 

Teknik Ürün Bilgisi | 2013-03
Lubrication of Rolling Bearings
Principles; Lubrication methods; Lubricant selection and testing; Storage and handling

 
Ürünler & Hizmetler

Yağ Danışmanlığı

İyi bir temas normalde çok güzeldir. Fakat rulmanlarda iki yüzey arasındaki temasın mümkün olduğunca hafif olması gereklidir, çünkü bu sürtünmeye sebebiyet verir. Triboloji servisi departmanımız bu sürtünme ve aşınmanın önlenebilmesi konusu üzerinde çalışır. Her şeyin kayar gibi çalışması için.

INA ve FAG eğer konu doğru yağlamaysa kapsamlı know-howa sahiptir. Her uygulama için uygun yağlama maddesini müşterilerimize uzmanlıkla sunarız. Eğer uygun bir çözüm yoksa, yeni bir yağ maddesini geliştirir ve test ederiz. Siz bize uygulamanızın hangi gereksinimleri karşılaması gerektiğini söylersiniz, biz de size uygun yağı sunarız. Ya da şu anda kullandığınız pahalı yağın yerine aynı özelliklerde daha düşük maliyetli bir yağ sunarız. Veya kullanım ömrünün ne kadar olduğunu, ne kadar yağ kullanmanız gerektiğini, hangi yağın doğada çözüldüğü, veya veya….

Gördüğünüz üzere yağları iyi tanıyoruz. Bu bilgiyi yağlama çözümleri için kullanmaktayız. Bu sayede her geçen gün daha fazla kullanım ömrü boyunca yağlama gerektirmeyen rulman parçaları üretmekteyiz.

Yağlama ile ilgili herhangi bir probleminizi çözmek için, bize danışın.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul