İLETİŞİM

Schaeffler Technology Center – Training

Industriestr. 2
97483 Eltmann
Almanya

Tel. +49 9522 71 503

Teknik Eğitim Merkezi
 
EK BİLGİ

Eltmann'da bulunduğumuz konumla ilgili olarak (örneğin, direktifler, sertifikalar) daha detaylı bilgi için Bölgeler.

 
Eğitim

Kurslar

 

Satış ortakları eğitimi – eğitim konsepti

Müşteri sadakatine ulaşmak demek, güven üzerine kurulmuş bir ilişki oluşturmak demektir. Güven sağlamanın birinci koşulu, tavsiye arayan kişinin beklentilerine ve fikirlerine odaklanmış bilgiye sahip olmaktır.

İşte bu felsefe, satış ortaklarımız için oluşturduğumuz yeni eğitim konseptininin yapı taşını oluşturmaktadır. Rulmanların fonksiyonları ve karakteristik özelliklerinin anlatıldığı temel bir başlangıcın ardından, katılımcılar seçmiş oldukları konular hakkında gerekli uygulamalı eğitimleri alırlar. Elde edilen bu bilgi alt yapısı, rulman tanımları ve rulman tiplerini kullanarak uygun seçimi yapabilmeyi mümkün kılar ve böylece satış ortaklarımızın müşteri sadakatini kazanmaları konusunda destek sağlar.

Bu hedef "Bilgi amaçlı genel bakış" ve "Modüler rotatif rulman kursu" başlıklı iki adet ikişer günlük kursa bölünmüş olan "Ürünler ve yatak düzenleri" konulu tam kurs dahilinde yansıtılır. Bir günlük ü "Modüler lineer kılavuzlama kursu" ile bu eğitim tamamlanmış olur.

Doğal olarak, eğitimler çerçevesine lineer ve rotatif yatakların monte edilmeleri de dahil edilmiştir. Program kapsamlı lineer ürün eğitimini kapsadığı gibi F´IS ürün yelpazesini de kapsamaktadır. Mafsal yataklar üzerine verilen pratik eğitim ise kayar yataklar dünyasında bir adım atılmasını sağlamaktadır.

Lütfen dikkat edin: Satış ortakları eğitim programımızda değişiklikler olabilir. Planlanmış kursları iptal etme ya da aşırı talep gören kurslara yapılan kayıt taleplerini reddetme hakkımızı saklı tutarız. Kaydolduktan sonra lütfen kaydınızın onaylandığına dair teyit bekleyiniz. Ayrıca, duyurulan tüm kursları, her hangi bir zamanda, önceden haber vermeksizin eğitim programından çıkarma hakkımızı da saklı tutarız.

 
 
 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul