DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Destek Rulmanları (masuralı tip)Kam Rulmanları (masuralı tip)
 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Destek Rulmanları / Kam Rulmanları

Destek rulmanları (masuralı tip)/ Kam rulmanları (masuralı tip)

Destek Rulmanları

Destek rulmanları saplamalara takılan tek veya çift sıralı ünitelerdir. Profil kesitli dış yüzeye sahip kalın duvarlı dış bileziğe sahiptirler ve iğne masura-kafes tertibatlarından veya komple makara veya iğne masuralardan oluşurlar. Destek rulmanları yüksek radyal yükleri karşılarlar ve küçük eksenel kaçıklıkları dengeleyebilirler. Kam tahrikleri, kızaklamalar ve konveyör ekipmanları için uygundurlar. Rulmanlar iç bilezikli/bileziksiz ve contalı/contasız olarak mevcutturlar.

Kam Rulmanları

Kam rulmanları profil kesitli dış yüzeye sahip kalın duvarlı dış bilezik, diş çekilmiş sabitleme saplaması ile baskı rondelalarına sahiptirler ve masura-kafes tertibatları veya tek/çift sıralı komple silindirik/iğne masuralardan oluşurlar. Kam rulmanları yüksek radyal yükleri karşılarlar ve küçük eksenel kaçıklıkları dengeleyebilirler. Kam tahrikleri, kızaklamalar ve konveyör ekipmanları için uygundurlar. Bu rulman eksantrik saplama tasarımda da mevcuttur.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul