DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Oynak Makaralı Rulmanlar
 
 

Teknik Ürün Bilgisi | 2014-08
Sealed Spherical Roller Bearings
With reliable protection against contamination

 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Rulmanlar ve Kayar Yataklar

Oynak Makaralı Rulmanlar

Oynak makaralı yataklar, konkav kanallı masif dış bileziklerden, masif iç bileziklerden ve kafesleri olan fıçı masuralardan oluşan çift sıralı parçaları ayrılmayan yataklardır. İç bileziklerin silindirik veya konik delikleri vardır.

Simetrik pozisyonda duran makaralar, kendilerini konkav dış bilezik iç yüzeyine göre rahat şekilde hizalarlar. Sonuç olarak, mil esnemeleri ile yatak oturma yüzeyi ayarsızlıkları telafi edilmiş olur.

X-life

Oynak makaralı rulmanların birçok boyutu X-life tasarımında sunulmaktadır. Bu rulmanların iç bilezik merkezinde fatura yoktur ve bu yüzden boyutu daha uzun makaralar kullanılabilir. İyileştirilmiş kinematik özelliklere ve optimize edilmiş yüzeylere sahiptirler ve daha yüksek performanslı malzemeler ortaya çıkar. Sonuç olarak, benzer çalışma koşulları altında nominel ömür değerleri ve dinamik yük taşıma kapasiteleri ciddi bir artış gösterir. Böylelikle belli uygulamalarda gerektiğinde daha küçük bir yataklama tasarımı kullanılabilir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul