DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Sıkma Bilezikli Rulmanlar
 
 

Katalog | 2018-06
Rolling bearings
Ball bearings, Roller bearings, Needle roller bearings, Track rollers, Bearings for screw drives, Insert bearings/housing units, Bearing housings, Accessories

 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Sıkma Bilezikli Rulmanlar / Yatak Üniteleri / Zincir ve Kayış Gergi Makaraları

Sıkma Bilezikli Rulmanlar

Sıkma bilezikli rulmanlar masif bir dış bilezik, tek ve her iki tarafa uzanan bir iç bilezik, plastik veya çelik kafes ile P, R, L veya T keçelerinden oluşan, tek sıralı, takılmaya hazır ünitelerdir. Her iki tarafa uzanan iç bileziğe sahip yataklar, iç bileziğin daha az eğilmesini sağlarlar ve böylece daha sessiz ve düzgün çalışırlar.

Dış bileziğin küresel veya silindirik bir dış yüzeyi vardır. Küresel dış yüzeye sahip rulmanlar, rulman tipine uygun olan INA yatak ünitesi ile birlikte, eksenel kaçıklıkları telafi ederler. Daha detaylı bilgi için kaçıklıkların telafisi konusuna bakın.

Bu rulmanlar mile eksantrik sıkma bileziği, iç bilezikteki setskurlar, manşon, tahrik oluğu veya sıkı geçme ile tespitlenirler. Sıkma bilezikli rulmanların takılması oldukça kolaydır, h6 - h9 sınıfı çekilmiş miller için uygundurlar ve birkaç istisna dışında yeniden yağlanabilirler.

Eksantrik sıkma bileziğine sahip ve iç bileziği setskurlu bazı seriler inç sınıfındaki delik ölçülerinde de mevcuttur.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul