DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Döner Bağlantılar
 
Yayınlar
 

Katalog | 2012-02
Slewing rings

 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Rulmanlar ve Kayar Yataklar

Döner Bağlantılar

INA Döner Bağlantılar dünya çapında rulman teknolojisi alanındaki en üstün ürünler olarak kabul edilmektedir. Kendini pek çok kanıtlamış olan bu makine elemanları, yüksek yük kapasitesine sahiptirler, geniş uygulama alanları vardır ve oldukça ekonomiktirler. Tasarımları sayesinde tek bir ünite radyal ve eksenel yükler ile eğilme momentlerini tek başına karşılayabilir. Bu sebeple birçok uygulamada radyal ve eksenel yataklama kombinasyonundan oluşan yatak düzenlerini tek bir ünite ile değiştirmek mümkündür. Bu sayede komşu yapının tasarımı ve yatak montaj işçilikleri ile ilgili maliyetler ciddi oranda azaltılmaktadır.

Döner bağlantı üniteleri her iki taraftan contalanmışlardır, yüksek kaliteli gres ile yağlanırlar, yağlama memeleri sayesinde tekrar yağlanabilirler ve montajları çok kolaydır. Rulman bilezikleri dişsiz tip olarak ve basit tahrik çözümlerini gerçekleştirebilmek için içten veya dıştan dişli tip olarak sunulurlar.

INA Döner Bağlantılar, dört nokta rulmanı olarak ve çapraz makaralı rulman olarak mevcutturlar.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul