DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Mafsal Kafalar
 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
ELGES Mafsal Yataklar, Burçlar, Mafsal Kafalar

Bakımlı Tip Mafsal Kafalar

Bakım gerektirmeyen mafsal kafalar, bir çubuklu kafa ve bakımlı tip bir mafsal yataktan oluşurlar. Kafanın içine veya dışına diş çekilmiştir. Mafsal yatak yuvaya sıkıca oturtulmuştur. Çubuk uçları korozyona karşı çinko kaplanmıştır.

Çubuk uçları çekme ve baskı yönündeki radyal kuvvetleri karşılayabilirler, hareketleri ve kuvvetleri düşük momentler ile iletebilirler, değişken yükler ve bazı durumlarda tek yönlü yükler için uygundurlar. Delikli yuvanın ince duvarlı tasarımı kompakt komşu yapıların kullanımına izin verir. Yalıtımlı çubuk uçlarının her iki tarafında dudak keçeleri vardır ve bu sayede kirlenmeye ve su püskürmesine karşı korumalıdırlar.

E serisi DIN ISO 12 240-4 ile uyumlu mafsal kafaları, GE..-DO veya GE..-DO-2RS radyal mafsal yataklarına sahiptirler; çelik/çelik kayıcı temas yüzeyleri vardır,iç veya dış kısımlarına sağ veya sol olarak diş çekilmiştir ve yağmala nipeline sahiptirler. Yağmala nipeli veya yuvalarındaki yağmala deliği üzerinden yağlanırlar.

DIN ISO 12 240-4 ile uyumlu olan K serisi mafsal kafaların iç veya dış kısımlarına sağ veya sol diş çekilmiştir ve DIN 3 405 ile uyumlu huni tipi yağlama nipelleri vardır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul