DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Mafsal Kafalar
 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
ELGES Mafsal Yataklar, Burçlar, Mafsal Kafalar

Bakımsız Tip Mafsal Kafalar

Bakımsız tip mafsal kafalar, bir çubuklu kafa ve bakımsız tip bir mafsal yataktan oluşurlar. Kafanın içine veya dışına diş çekilmiştir. Mafsal yatak yuvaya sıkıca oturtulmuştur. Çubuk uçları korozyona karşı çinko kaplanmıştır.

Çubuk uçları çekme ve baskı yönündeki radyal kuvvetleri karşılayabilir. Küçük ile orta dönüş açılarındaki yavaş hareketler, tek yönlü yükler ve bazı durumlarda değişken yükler (GE..-UK-2RS tipleri) için uygundurlar. Yalıtımlı çubuk uçlarının her iki tarafında dudak keçeleri vardır ve bu sayede kirlenmeye ve su püskürmesine karşı korumalıdırlar.

E serisi DIN ISO 12 240-4 ile uyumlu mafsal kafaları, GE..-UK veya GE..-UK-2RS radyal mafsal yataklarına sahiptirler; sert krom/ PTFE kompozit veya sert krom/ ELGOGLIDE® kayıcı temas katmanları vardır ve iç veya dış kısımlarına sağ veya sol olarak diş çekilmiştir.Delikli yuvanın ince duvarlı tasarımı kompakt komşu yapıların kullanımına izin verir.

K serisi DIN ISO 12 240-4 ile uyumlu mafsal kafaları, GE..-PW radyal mafsal yataklarına sahiptirler; çelik/PTFE-bronz filmli kayıcı temas yüzeyleri vardır ve iç veya dış kısımlarına sağ veya sol diş çekilmiştir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul