DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Kafesli Silindirik Makaralı Rulmanlar
 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Silindirik Makaralı Rulmanlar

Kafesli Silindirik Makaralı Rulmanlar

Kafesli tek sıralı silindirik makaralı rulmanlar, silindirik masura ve kafes tertibatlı masif iç ve dış bileziklerden oluşan ünitelerdir. Dış bileziklerin her iki tarafında fatura vardır veya faturasız yapıdadır, iç bileziklerin ise bir veya iki faturası vardır veya faturasız olarak tasarlanmışlardır. Kafes silindirik masuraların yuvarlanma sırasında birbiriyle temas etmesini önler.

Silindirik makaralı rulmanlar çok rijittir, yüksek radyal yükleri karşılayabilirler ve kafesten ötürü sık dizili kafessiz tasarımlara göre yüksek hızlar için daha uygundurlar. Sonunda E eki olan yatakların daha büyük masura seti vardır ve bu yüzden oldukça yüksek yük taşıma kapasiteleri için tasarlanmışlardır.

Rulmanlar ayrılabilirler ve böylece daha kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilirler. Her iki rulman bileziği de bu nedenle sıkı geçme olarak monte edilebilir.

Kafesli tek sıralı silindirik makaralı rulmanlar serbest, destek ve sabit yataklar olarak mevcuttur.

X-life

X-life tasarımında birçok boyut sunulmaktadır.

X-life kalitesindeki rulmanlar X-life olmayan benzer tasarımlara göre daha düşük bir yüzey pürüzlülüğüne ve daha mükemmel bir geometrik hassasiyete sahiptirler. Sonuç olarak, bu rulmanların yük taşıma kapasitesi ve ömrü benzer boyutlardaki diğer rulmanlara göre çok daha yüksektir. Böylece, belli uygulamalarda gerektiğinde boyut olarak daha küçük bir rulman tasarımı kullanılabilir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul