DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Düşük Sürtünmeli Silindirik Makaralı Rulmanlar
 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Silindirik Makaralı Rulmanlar

Düşük Sürtünmeli Kafesli Silindirik Makaralı Rulmanlar

 

Düşük sürtünmeli silindirik makaralı rulmanlar LSL ve ZSL tipleri, tek sıralı, birbirinden ayrılmayan tiplerdir ve 23000 serisine tekabül etmektedirler. Bu rulmanların dış bilezikleri masif olup her iki tarafında faturalar bulunmaktadır. İç bileziklerde ise tek fatura vardır.İç bilezik ayrı olarak çıkarılabilir ve bu durum rulmanların daha kolay monte edilebilmesini sağlar. Disk kafesler veya ara parçalar, silindirik masuraların yuvarlanma sırasında birbiriyle temas etmesini önler.

X-life

X-life tasarımında birçok boyut sunulmaktadır. Bu rulmanlar boyut tablolarında gösterilmektedir.

X-life kalitesindeki rulmanlar X-life olmayan benzer tasarımlara göre daha düşük bir yüzey pürüzlülüğüne ve daha mükemmel bir geometrik hassasiyete sahiptirler. Sonuç olarak, bu rulmanların yük taşıma kapasitesi ve ömrü benzer boyutlardaki diğer rulmanlara göre çok daha yüksektir. Böylece, belli uygulamalarda gerektiğinde boyut olarak daha küçük bir rulman tasarımı kullanılabilir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul