DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Sık Dizili Silindirik Makaralı Rulmanlar
 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Silindirik Makaralı Rulmanlar

Sık Dizili Silindirik Makaralı Rulmanlar

Sık dizili silindirik makaralı rulmanlar masif iç ve dış bileziklere ve fatura kılavuzlu silindirik masuralara sahiptir. Bu rulmanlar olabilecek en yüksek sayıda yuvarlama elemanına sahip olduklarından, oldukça yüksek radyal yük taşıma kapasitesine ve yüksek rijitliğe sahiptirler ve özellikle kompakt tasarımlar için uygundurlar. Kinematik koşullarından ötürü, yine de kafesli silindirik makaralı rulmanların kullanımıyla elde edilen yüksek hızları elde edemezler.
Sık dizili silindirik makaralı rulmanlar tek veya çift sıralı tasarımlar şeklinde serbest, destek ve sabit yataklar olarak mevcuttur.

X-life

X-life tasarımında birçok boyut sunulmaktadır. Bu rulmanlar boyut tablolarında gösterilmektedir.
X-life kalitesindeki rulmanlar X-life olmayan benzer tasarımlara göre daha düşük bir yüzey pürüzlülüğüne ve daha mükemmel bir geometrik hassasiyete sahiptirler. Sonuç olarak, bu rulmanların yük taşıma kapasitesi ve ömrü benzer boyutlardaki diğer rulmanlara göre çok daha yüksektir. Böylece, belli uygulamalarda gerektiğinde boyut olarak daha küçük bir rulman tasarımı kullanılabilir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul