DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Eksenel İğneli RulmanlarEksenel Diskler
 
Yayınlar
 

Katalog | 2018-06
Rolling bearings
Ball bearings, Roller bearings, Needle roller bearings, Track rollers, Bearings for screw drives, Insert bearings/housing units, Bearing housings, Accessories

 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Rulmanlar ve Kayar Yataklar

Eksenel İğneli Kafesler, Eksenel Diskler, Eksenel İğneli Rulmanlar

Eksenel iğneli kafesler

Eksenel iğneli kafesler entegre iğne masuraları olan plastik veya metal eksenel kafeslerden oluşurlar ve çok küçük bir eksenel kesit yükseklikleri vardır. Tek yönden gelen büyük eksenel kuvvetleri karşılayabilirler. Radyal yüklerin başka yollarla karşılanması gerekir. Eksenel iğneli kafesler, sertleştirilmiş ve taşlanmış yuvarlanma yüzeylerine ihtiyaç duyarlar.

Eksenel diskler

Eksenel diskler preslenmiş, sertleştirilmiş ve parlatılmışlardır, mil veya yatak diski olarak kullanılabilirler. Komşu makine elemanlarının sertleştirilmemiş, fakat yeterince rijit ve hassas ölçülerde imal edildiği sistemler için uygundurlar.

Eksenel iğneli rulmanlar

Eksenel iğneli rulmanlar eksenel iğneli kafesler ve merkezleyici muyluya sahip eksenel disklerden oluşur. İğneli burçlar, iğneli kovanlar ve iğneli rulmanlar ile birlikte kullanılabilirler. Yuvarlanma yüzeylerinin sertleştirilmesi ve taşlanması gereklidir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul