DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Eğik Bilyalı Rulmanlar
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Eğik Bilyalı Rulmanlar

Tek Sıralı Eğik Bilyalı Rulmanlar

Tek sıralı eğik bilyalı rulmanlar, masif iç ve dış bilezikler, plastik, saç veya pirinç kafeslerden oluşan parçalarına ayrılmayan ünitelerdir. İç ve dış bileziklerin hareket yüzeyleri yatak ekseninin yönünde birbirlerine göre kaydırılmış durumdadırlar. Yataklar, açık ve contalı versiyonlar olarak mevcuttur. Eksenel kaçıklıkları telafi edebilme oranı oldukça küçüktür.

X-life

Eğik bilyalı rulmanların birçok boyutu X-life tasarımında sunulmaktadır. Bu rulmanlar boyut tablolarında gösterilmektedir. X-life kalitesindeki yataklar, optimize edilmiş yüzeylerin yanında geliştirilmiş bir yuvarlanma yolu geometrisine sahiptirler. Bu durum, yatakların yorulma sınır yükünde ciddi bir artışa neden olur. Genişletilmiş ömür hesabında, %50'ye kadar daha yüksek değerler elde edilir. Böylece, belli uygulamalarda daha küçük bir rulman düzeni tasarımı kullanılabilir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul