DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

medias professional
 
Ürünler & Hizmetler

medias® Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Bu ad altında, INA ve FAG tasarımcı için elektronik medya yayınlamaktadır. Schaeffler Group Industrial'ın ürün seçim ve bilgilendirme sistemi olan medias rulmanlar ile ilgili teknik prensipler ve kapsamlı ürün açıklamaları ile birlikte tüm rulman, kayar yatak ve doğrusal sistem ürün yelpazemizi kapsamaktadır.

İlave bir kazanç olarak, katalog standardına göre seçili ürünlere ilişkin hesaplamaları yapabilir ve bunları CAD çiziminize aktarabilirsiniz. Uygulama örnekleri, tasarım gereksinimlerini, ürünlerimizi kullanarak nasıl başarılı şekilde gerçekleştirilebileceğini göstermektedir. Doğal olarak, uygulama mühendisliği personelimiz ve mühendislik hizmetlerimiz rulmanların ve kılavuzlama sistemlerinin seçiminde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Size ayrıntılı tavsiyeler sunabilir ve kurulum önerileri hazırlayabiliriz.

 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul