DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Profil Makaralı Kılavuzlama Sistemleri
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Lineer Kılavuzlama Sistemleri

Profil Makaralı Kılavuzlama Sistemleri

Profil makaralı kılavuzlama sistemleri geniş kullanım alanlarına sahiptirler. Hafif yapıları sayesinde taşıma sistemleri için çok uygundurlar. Sessiz çalışma, yüksek hızlar, uzun hareket mesafeleri ve modüler konsept bu sistemlerin karakteristik özellikleridir.

Taşıyıcı Arabalar

Profil makaralı kılavuzlama sistemleri, bir veya birkaç alüminyum taşıyıcı arabadan, profil- makaralardan ve düz veya kavisli bir kılavuz raydan oluşurlar. Arabalar; içi boş profil arabalar, açık arabalar, kompakt arabalar ile kavisli, oval ve dairesel kılavuzlama sistemleri için kavis arabaları olarak mevcutturlar.

Kılavuz Raylar

Kılavuz raylar, yan kısımlarında rulman çeliğinden üretilmiş miller bulunan alüminyum raylardır. Kılavuz raylar; içi dolu profil, içi boş profil, yassı profil, oluklu profil gibi pek çok tasarıma sahiptirler. Kılavuz ray seçimi profil makaralı kılavuzlama sisteminin kullanım amacına göre yapılır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul