DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Masuralı Lineer Kılavuzlama Sistemleri
 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Lineer Kılavuzlama Sistemleri

Masuralı Lineer Kılavuzlama Sistemleri

RUE Masuralı Lineer Kılavuzlama Sistemleri silindirik yuvarlanma elemanları sayesinde INA Lineer Kılavuzlama Sistemleri arasında en yüksek yük taşıma kapasitesine ve rijitliğe sahiptir. RUE Sistemleri en az bir kılavuz raydan, bir masuralı taşıyıcı arabadan, taşıyıcı arabanın başlıklarına entegre elastik sıyırıcılardan, arabanın alt ve üst yüzeylerine entegre sızdırmazlık keçelerinden ve ray montaj deliklerini kapatmak için kullanılan plastik kapaklardan oluşmaktadır.

Bir lineer kılavuz sisteminin taşıyıcı arabaları ve kılavuz rayları, hassas ön gerilimleri sayesinde birbirleriyle uyumludurlar. Taşıyıcı arabalar ve kılavuz rayların farklı kombinasyonlarda kullanılması için teknik onay alınması gerekmektedir.

Masuralı Lineer Kılavuzlama Sistemleri 100 m/s²’ye kadar olan ivmelenmeler, 180 m/dak.’ya kadar hızlar ve –10 °C ile +100 °C arası çalışma sıcakları için uygundurlar. Uzun ve sınırsız stroklarda, ağır/çok ağır yüklerde ve yüksek/çok yüksek rijitlik gerektiren uygulamalarda kullanılırlar.

Bu üniteler, X-life kalitesine göre optimize edilmiş düşük gürültüye sahip tasarımla da sunulmaktadır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul