Lineer Kılavuzlama Sistemleri

Lineer Kılavuzlama Sistemleri

 

INA Lineer Kılavuzlama Sistemleri yüksek rijitliğe ve yük katsayılarına sahip bilyalı veya masuralı lineer yataklardır. Bu kılavuz sistemleri –hareket yönü hariç- tüm yönlerdeki kuvvetleri ve tüm eksenlerdeki momentleri karşılayabilirler. Hassasiyet ve önyükleme çeşitliliği sayesinde yüksek kılavuzlama ve konumlandırma standartları olan sistemler için uygundurlar.

Lineer kılavuzlama sistemlerinin modüler konseptleri sayesinde her ray tipi, ebadına uygun ebattaki tüm taşıyıcı arabalar ile birlikte kullanılabilir. Bu sayede stok maliyetleri düşük tutulur, montaj ve yedek parça temini kolaylaşır.

Düşük bakım maliyeti için lineer kılavuzlama sistemleri bilya yuvarlanma yüzeylerine entegre yağ haznesine sahiptirler. Yuvarlanma elemanları, sızdırmazlık contaları sayesinde en zorlu ortam koşullarında bile yabancı maddelerden korunmuş olurlar.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul