DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Bilyalı Minyatür Lineer Kılavuzlama Sistemleri
 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Lineer Kılavuzlama Sistemleri

Bilyalı Minyatür Lineer Kılavuzlama Sistemleri

İki sıra bilyalı minyatür lineer kılavuzlama sistemleri

Bu kılavuzlama sistemleri sınırlı ve sınırsız strok uzunlukları için ön gerilimli olarak tasarlanmışlardır. Bu sistemler orta seviye yük taşıma kapasitesine ve orta/yüksek seviye moment taşıma kapasitesine sahiptirler.

Modüler konseptleri sayesinde ve aynı değiştirilebilme ve hassasiyet sınıfında olmaları şartıyla taşıyıcı arabalar ve kılavuz raylar birbirleriyle değiştirilebilirler. Bu sayede montaj kolaylığı, kolay yedek parça tedariki ve ekonomik stoklama olanağı sağlanmaktadır.

Taşıyıcı araba gövdeleri ve kılavuz raylar paslanmaya karşı dirençlidir. Arabaların başlıklarındaki entegre sıyırıcılar yuvarlanma elemanlarını yabancı maddelere karşı korurlar. Taşıyıcı arabalar gres dolgulu olup tekrar yağlanabilirler. Kılavuz raylar ve arabaların geniş tipleri de mevcuttur.

Dört sıra bilyalı minyatür lineer kılavuzlama sistemleri

Bu kılavuzlama sistemleri sınırsız stroklar için tasarlanmışlardır. Bu sistemler yüksek/çok yüksek yük taşıma kapasitesine ve rijitliğe sahiptir.

Taşıyıcı araba gövdeleri ve kılavuz raylar paslanmaya karşı dirençlidir. Arabaların başlıklarındaki entegre sıyırıcılar yuvarlanma elemanlarını yabancı maddelere karşı korurlar. Bilya yuvarlanma yüzeylerine entegre yağ hazneleri sayesinde yağlama periyotları uzar.

Taşıyıcı arabalar gres dolgulu olup tekrar yağlanabilirler.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul