DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Pabuçlu Bilyalı Lineer Kılavuzlama Sistemleri
 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Lineer Kılavuzlama Sistemleri

Pabuçlu Bilyalı Lineer Kılavuzlama Sistemleri

Pabuçlu Bilyalı Lineer Kılavuzlama Sistemleri, bilyalı pabuçlar, taşıyıcı arabalar ve kılavuz raylardan oluşurlar. Bu sistemler geniş mesnet mesafelerine uygundurlar, ayarlanabilir boşluğa sahiptirler ve standart olarak G3 hassasiyet sınıfındadırlar.

Bu üniteler kılavuz rayların tek veya her iki yanında çalışırlar ve küçük boyutlarına rağmen yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptirler. Bilyalı pabuçlar, taşıyıcı arabalara cıvata ile bağlanmışlarsa, kılavuz raylar ile beraber dört sıralı lineer kılavuzlama sistemleri oluştururlar. Bilyalı pabuçlar; alın ve yan yüzeylerindeki sıyırıcılar sayesinde sistemi kirlenmelerden korurlar. Lineer pabuçlar yeniden yağlanabilirler.

Taşıyıcı arabalar alüminyum eloksal bir gövde ve iki adet bilyalı pabuçtan oluşurlar. Taşıyıcı arabanın komşu yapılarla bağlantısı için iki adet T-kesitli kanalı vardır. Boşluk, taşıyıcı arabanın yan yüzeyinde bulunan üç vida kullanılarak ayarlanabilir; vidalar pabuç ünitesine baskı uygulayarak boşluğu azaltırlar.

Kılavuz rayların tek veya her iki tarafında kanallar vardır. Raylar, sertleştirilmiş çelikten üretilmiştir ve tüm yüzeyleri taşlanmıştır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul