DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Bilyalı Lineer Kılavuzlama Sistemleri
 
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Lineer Kılavuzlama Sistemleri

Bilyalı Lineer Kılavuzlama Sistemleri

Altı sıra bilyalı lineer kılavuzlama sistemleri

KUSE altı sıra bilyalı lineer kılavuzlama sistemleri, en yüksek yük taşıma kapasitesine ve rijitliğe sahip bilyalı kılavuzlama sistemleridir. KUSE Sistemleri en az bir kılavuz raydan, bir bilyalı taşıyıcı arabadan, taşıyıcı arabanın başlıklarına entegre elastik sıyırıcılardan, arabanın alt ve üst yüzeylerine entegre sızdırmazlık keçelerinden ve ray montaj deliklerini kapatmak için kullanılan plastik kapaklardan oluşmaktadır.

KUSE Sistemleri 150 m/s²’ye kadar olan ivmelenmeler, 300 m/dak.’ya kadar hızlar ve –10 °C ile +100 °C arası çalışma sıcakları için uygundurlar. Uzun ve sınırsız stroklarda, ağır/çok ağır yüklerde ve yüksek/çok yüksek rijitlik gerektiren uygulamalarda kullanılırlar.

Dört sıra bilyalı lineer kılavuzlama sistemleri

KUVE dört sıra bilyalı lineer kılavuzlama sistemleri, INA'nın sunduğu en kapsamlı ve en fazla çeşitliliğe sahip kılavuzlama sistemleridir. KUVE Sistemleri en az bir kılavuz raydan, bir bilyalı taşıyıcı arabadan, taşıyıcı arabanın başlıklarına entegre elastik sıyırıcılardan, arabanın alt ve üst yüzeylerine entegre sızdırmazlık keçelerinden ve ray montaj deliklerini kapatmak için kullanılan plastik kapaklardan oluşmaktadır.

KUVE Sistemleri 150 m/s²’ye kadar olan ivmelenmeler, 300 m/dak.’ya kadar hızlar ve –10 °C ile +100 °C arası çalışma sıcakları için uygundurlar. Uzun ve sınırsız stroklarda, ağır yüklerde, yüksek rijitlik ve az sürtünme gerektiren uygulamalarda kullanılırlar.

Bu üniteler, X-life kalitesine göre optimize edilmiş düşük gürültüye sahip tasarımla da sunulmaktadır.

İki sıra bilyalı lineer kılavuzlama sistemleri

İki sıra bilyalı lineer kılavuzlama sistemleri orta seviyedeki yüklerde kullanılabilen ekonomik alternatiflerdir. Bu sistemler en az bir kılavuz raydan, bir bilyalı taşıyıcı arabadan, taşıyıcı arabanın başlıklarına entegre elastik sıyırıcılardan, arabanın alt ve üst yüzeylerine entegre

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul