DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Kafesli Minyatür Kılavuzlama Sistemleri
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Lineer Kılavuzlama Sistemleri

Kafesli Minyatür Kılavuzlama Sistemleri

Minyatür araba üniteleri

Silindirik masura kafesli minyatür arabalar sınırlı stroklar için tasarlanmış, korozyon dayanımı yüksek, montaja hazır ünitelerdir. Kapladıkları alan çok küçük olmakla beraber, yüksek yük taşıma kapasitesine, yüksek rijitliğe ve yüksek hassasiyete sahiptirler. Kompakt tasarımları sayesinde daha fazla alan gerektiren kılavuzlama sistemlerinin yerine kullanılmaktadırlar. Üniteler değişik araba ve ray uzunluklarında üretilmekte ve düşük maliyetli tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Minyatür araba üniteleri doğrusal kılavuzlamalardır. Minyatür araba üniteleri -hareket yönü hariç- tüm yönlerden gelen kuvvetleri ve tüm eksenlerden gelen momentleri karşılayabilirler, bilyalı sistemlere göre daha rijittirler, sesiz ve hassas şekilde çalışırlar.

Üniteler özellikle, kısa stroklar, düşük sürtünme gerektiren hareketler, titreşim hareketleri ve yüksek rijitlik gerektiren ağır yükler için uygundurlar. Tercih edilen kullanım alanları, medikal ekipmanlar, elektrik mühendisliği uygulamaları, robotik sistemler, laboratuar ekipmanları ve temiz oda koşullarındaki uygulamalardır.

Minyatür lineer kılavuzlama setleri

Silindirik masura kafesli minyatür lineer kılavuzlama setleri sınırlı stroklar için tasarlanmış, korozyon dayanımı yüksek, montaja hazır ünitelerdir. Bu sistemler montaj esnasında ön gerilimli hale gelirler. Kapladıkları alan çok küçük olmakla beraber, yüksek yük taşıma kapasitesine, yüksek rijitliğe ve yüksek hassasiyete sahiptirler. Kılavuzlama elemanları arasındaki mesafe ayarlanabilir olduğundan, elemanlar konstrüksiyondaki komşu yapılara kolaylıkla monte edilebilir. Setler özel uygulamalar için farklı uzunluk ölçülerinde mevcutturlar.

Setler özellikle, kısa stroklar, düşük sürtünme gerektiren hareketler, titreşim hareketleri ve yüksek rijitlik gerektiren ağır yükler için uygundurlar.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul