DAHA FAZLA BİLGİ

medias®: Ürün Seçim ve Bilgilendirme Sistemi

Kapatmalı İğne Masuralı ve Silindirik Masuralı Yassı Kafes Sistemi
İLETİŞİM

Bir teklif mi istiyorsunuz?

Ürün Sorgulama Posta Formu

 
Yassı Kafes Kılavuzlama Sistemleri

Kapatmalı İğne Masuralı ve Silindirik Masuralı Yassı Kafes Sistemi

Sistem bir sabit/serbest yatak ünitesidir. Sabit/serbest yatak yapısı sayesinde termal genleşme ile deformasyona uğramaz. Sabit yatak kısmı M/V kılavuz raylardan, serbest yatak kısmı ise J/S kılavuz raylardan oluşmaktadır. İğne ve silindirik masuralı yassı kafesler kılavuz rayların arasına dizilmiştir. Kılavuzlama sistem L-şekilli bir karşı konstrüksiyon tarafından ön yüklenir. Kılavuz raylar Q2 hassasiyet sınıfında sağlanmaktadır.

Bu sistem, kılavuzlamanın yüksek hassasiyet ile birlikte aşırı yüksek rijitlik ve yük kapasitesine sahip olması gereken ve bununla birlikte komşu yapının termal genleşme ve ön yükleme sebebiyle deformasyonunun istenmediği uygulamalarda kullanılır. Sistem tüm lineer kılavuzlama sistemleri arasında en yüksek hassasiyete sahiptir, düşük sürtünmelidir, kolay monte edilir ve montaj sonrası herhangi bir ayar gerektirmez.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul