İLETİŞİM

Schaeffler Technologies AG & Co. KG
91072 Herzogenaurach
Almanya

Tel. +49 9132 82 12 77
Faks +49 9132 82 33 44

bearinx-online@schaeffler.com
 
BEARINX-online Mil Hesaplama

Gereksinimler

INA/FAG Etkin Hesaplama Yazılımı – artık siz de kullanabilirsiniz
Bu hizmet sadece INA/FAG ya da INA/FAG satış ortaklarının direkt müşterileri için verilmektedir. Üniversiteler de bazı şartlar altında bu imkandan yararlanabilirler.

 
 
Sistem gereksinimleri
Hesaplamalar INA’nın yüksek kapasiteli serverlarında yapılmaktadır. Kullanıcının tek kullanması gereken ara yüzdür. Bilgisayarınızın sitem gereksinimleri bu sebeple çok düşüktür.
Hardware
İşlemci: 500 MHz veya üstü
RAM: en az 256 MB (512 MB tavsiye edilir)
Ekran Çözünürlüğü: 1024 x 768 veya üstü
80 MB boş alan
ISDN Internet bağlantısı (DSL tavsiye edilir)
Software
Java 2 Runtime Environment
Java plug-in compatible browser
Macromedia Flash Player
 
 

Müşterilerimiz, uzun zamandır kesin hesaplama yapabilecekleri etkin bir araca sahip olmak isteklerini bize iletmekteydiler. BEARINX-online işte tam bu noktada bu ihtiyacı karşılamaya yönelik tasarlanmış bir hizmettir.

Kısa zamana sahip ürün geliştirme ve ürün döngülerini göz önüne alındığında, rekabetçi bir konumda kalmak için masanızdan hızlı tepki verebilmenin önemi günden güne artmaktadır. Hızlı ve uzman tepki verebilenler rekabetçi konumlarını korumaktadırlar.

Artık sizde başarısı kanıtlanmış BEARINX programının sunduğu eşsiz fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Neye ihtiyacınız var?

BEARINX-online kompleks elastikliğe sahip sistemler için gerekli hesaplamaların yapılmasına imkan tanır. Programa alışmanız ve kullanılan hesaplama modellerini daha iyi anlamanıza imkan tanımak amacıyla sizlere bir günlük eğitim paketi sunuyoruz. Kullanıcı ekranıyla nasıl çalışacağınızı ve hesaplama sonuçlarını nasıl doğru bir biçimde yorumlayacağınızı öğreneceksiniz.

Yazılımı kullanma koşulları ile eğitim programları ve destek hizmetleri gibi ek hizmetlerden faydalanma şartları sözleşmede belirtilir. Ücretlere hem eğitim programı hem de BEARINX-online programını kullanmak için alınan kayıt ücreti dahildir.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul