Yayınlar
 

Broşür | 2014-02
BEARINX®-online Easy RopeSheave
Reliable calculation of rope sheave bearing supports

 
Hesaplama

BEARINX-online Easy RopeSheave

Halat kasnak rulman desteklerinin güvenilir hesaplanması için ücretsiz hesaplama modülü
İyi hizmet -en iyi kalitede hassas parça geliştirmek ve üretmek gibi- Schaeffler Group'ta bir gelenektir. Ürünlerimizin doğru kullanılmasını sağlamak amacıyla, size gerekli desteği geliştirme aşaması gibi erken bir süreçte sunuyoruz.

Bu iş bundan daha kolay yapılamaz!
Yeni BEARINX-online modülü "Easy RopeSheave" ile, tekli ve çoklu halat kasnak rulman desteklerinin kullanım ömrünü ve statik yükleme güvenliği faktörünü hesaplayabilirsiniz. Hesaplamada, yuvarlanma elamanı ve kanal profilleme gibi, rulmanın iç geometrisinin kesin verileri dikkate alınacaktır. Hesaplamanın sonucu, dokümanlarınız için PDF dosyası formatında oluşturulabilir.

 

Kullanıcı dostu arayüz
Kendinden açıklamalı menü sistemi, model yapısı, rulman seçimi ve yük durum verilerine ilişkin girdiler girmeniz için sizlere rehberlik edecektir. Sekiz halat kasnağına ve halat kasnağı başına bir veya iki rulmana kadar, bunun yanı sıra rulmanlar arasındaki opsiyonel çelik kovan modellenebilmektedir. INA ve FAG rulman yatakları için geometrik veriler entegre bir veritabanından yüklenir. Bir statik yük durumunun veya dört dinamik yük durumunun hesaplanması için aşağıdaki işletim verileri gereklidir

  • halat kuvveti,
  • sarma açısı,
  • diyagonal çekim,
  • halat hızı,
  • zaman dilimi ve
  • sistem sıcaklığı.
 

Kayıt ve Oturum Açma
Hesaplama programı "BEARINX-online Easy RopeSheave" sadece online olarak mevcuttur ve kısıtlama olmaksızın ücretsiz olarak kullanılabilir. Çok az zaman alan ilk kayıttan sonra, hesaplamanıza hemen başlayabilirsiniz.

Şuradan kayıt olabilir / oturum açabilirsiniz
http://bearinx-online-easy-ropesheave.schaeffler.com

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul