Etkinlikler

Etkinlik yeri
 
Periyod başlangıç:
bitiş:
Arama ifadesi    Lütfen bir veya birkaç arama ifadesi girin (boş alan = "AND linki"). Tire işareti olan arama ifadelerinin tırnak işaretleri ile yerleştirilmesi gerekir (ör., "e-iş")
Bir ifadenin doğru yazımını bilmiyorsanız veya kelime ailelerini aramak istiyorsanız, heceler veya karakterlerin yerine joker karakterler (*) kullanmak yararlı olabilir. Kelimenin başlangıcı hariç joker karakterler (ör. doğrusal *, derin oluklu * rulmanlar) herhangi bir yere konulabilir.
Etkinlik tipi
Ticari fuar, sergi
Konferans, uzmanlık ticari fuarı
İşe alım fuarı veya atölyesi
Bizi burada da bulabilirsiniz
Investor conference
Results Release
Sırala
14.-28.01.2018 | DETROIT, ABD | Ticari fuar, sergi

NAIAS 2018

Cobo Center 1 Washington Blvd. Detroit, MI 48226 - Detroit is where future mobility innovations meet the pavement. With the largest concentration of the world’s top automotive and technology executives, designers, engineers and thought leaders, the North American International Auto Show serves as the global stage for companies to debut brand defining vehicles and industry-shaping announcements.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul