Şirket

Kalite

 
 
 
 

Kalite Politikası

Schaeffler Grubu, otomotiv ve endüstriyel tedarik alanında lider bir tedarikçidir. Şirket; en yüksek kalite standartlarını karşılayan ürünleri, üstün teknolojiyi ve güçlü yenilikçiliği temsil etmektedir.

Müşterilerimizin sadakatini kazanmak için kalite, teknoloji, güvenilirlik, yenilikçilik ve daha iyi maliyet etkinliğini alanlarında lider bir şirket olmanın yanı sıra teslimatların güvenilir olduğundan ve zamanında teslim edildiğinden emin olmalı ve güçlü bir hizmet sunmalıyız. Şirketimizin başarısını sürdürmesinin temelinde bu koşullar yatmaktadır.

Kalite standartlarımız, müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini karşılamaya yöneliktir. Yasal ve resmi yönetmeliklere titizlikle uymaktayız.

Tüm alanlarda yaptığımız çalışmalar, “sıfır hata” ilkesine ulaşmak amacıyla sürekli ilerleme hedefine dayanmaktadır. Hataları önlemek ve riskleri en aza indirmek için önlemler almalıyız.

Tüm çalışanlarımız, bu kaliteye adanmış olduğunun farkındadır ve bu ilke doğrultusunda düşünerek hareket etmelidir.

Yönetim Kurulu, Yöneticiler ve tüm çalışanlar, Kalite Politikamız’a tamamen uymaktadır.


Klaus Rosenfeld | CEO

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul