DAHA FAZLA BİLGİ
Schaeffler Corporate Website

Schaeffler Grup hakkında daha fazla bilgiyi kurumsal internet sitemiz www.schaeffler.comadresinde bulabilirsiniz.

 
Şirket

Grup

Schaeffler – Lider global teknoloji şirketi

Dünya çapında 92.000’den fazla çalışanı ile, Schaeffler, aile mülkiyetinde olan en büyük teknoloji şirketlerinden biridir. 50 ülkedeki yaklaşık 170 noktada üretim yerleri, araştırma ve geliştirme tesisleri ve satış şirketleri ile dünya çapında bir ağa sahiptir. Şirket 2017 yılında yaklaşık 14,0 milyar Euro’luk satış gerçekleştirmiştir. Global geliştirme ortağı ve tedarikçisi olarak Schaeffler, müşterileriyle ve tedarikçileriyle uzun süreli ilişkilerini sürdürmektedir.

 
Shareholders of the Schaeffler Group

ORTAKLAR

Ortaklardan Maria-Elisabeth Schaeffler-Thumann oğlu Georg F. W. Schaeffler ile birlikte eşi Yük. Müh. Georg Schaeffler’ın hayatının eserini devam ettirmektedir.
Ortaklar

 
 
 
Executive Board

YÖNETİM KURULU

Schaeffler Grup, Schaeffler AG Yönetim Kurulu tarafından yönetilmektedir. Yönetim Kurulu, Grup CEO’su ile birlikte bölümlerin ve fonksiyonların CEO’larından oluşmaktadır.
Yönetim Kurulu

 
 
 
Strategy

STRATEGY

The demands on mobility are rapidly changing and require new responses. The strategy »Mobility for tomorrow« sets the course for future sustainable and profitable growth of the Schaeffler Group.
Strategy

 
 
 
Supervisory board of Schaeffler AG

DENETİM KURULU

Schaeffler AG’nin denetim kurulu, yönetim kurulunu atar, yönetim kuruluna tavsiye ve önerilerde bulunur ve kurulu denetler. Schaeffler AG’nin eşit katılım yetkili ortak Denetim Kurulu, on işçi temsilcisi ve on hisse sahibi temsilcisi olmak üzere toplam 20 üyeden oluşmaktadır..
Denetim kurulu

 
 
 
Investor Relations

YATIRIMCI İLİŞKİLERİ

Mevcut finansal raporlar, sunumlar, mali yıla yönelik şirket mesajları ve Schaeffler’ın mali durumu hakkındaki bilgiler için yayın tarihleri.
Yatırımcı İlişkileri

 
 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul