Şirket

Çevre

Eco-Audit ve ISO 14001 Sertifikası

Şirket Felsefemizin Ayrılmaz bir Parçası

 

Şirket hedefi olarak çevre koruma – bizim için ne anlama geliyor? Uzun yıllardır, ürün geliştirmede, satın almada, üretim ve tedarikte, kullanılan malzemelerin bertaraf edilmesinde çevre felsefemiz her zaman için bir numaralı öncelik olmuştur. Bu sebepten aktif çevre koruma, işimiz dahilindeki tüm alanlarda her zaman ayrılmaz bir parçamızı oluşturmuştur. Pozitif çevre yönetiminin şirketimizin başarısını ve ilerlemesini garanti altına almaya yardımcı olduğuna inanıyoruz.

Üretim tesislerimizin aldıkları onay ve sertifika belgeleri ile çevre koruma alanında lider bir rol oynamaktayız. Dünya çapındaki tüm Schaeffler Group tesisleri ISO 14001 belgesiyle ruhsatlandırılmıştır. Avrupa dışında bile yer alan pek çok lokasyon, daha da katı standartlara sahip olan EMAS (Eco-Management and Audit Scheme - Eko-Yönetim ve Denetleme Şeması) programı ile onaylanmıştır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul