WindEnergy

Schaeffler 27-30 Eylül 2016 tarihleri arasında Hamburg’da düzenlenen rüzgar enerjisi sektörüne yönelik WindEnergy fuarına katıldı.
Stratejik geliştirme partneri olarak 30 yılı aşkın süredir hem onshore hem de offshore rüzgar türbinlerinde rulman yataklama çözümleri sunmaktayız.
find more information in english

 
EK BILGILER
Schaeffler offers different technologies for making bearing supports more resistant to white etching cracks.

Beyaz dağlama çatlaklarını engellemede yenilikçi çözümler
Schaeffler rulman desteklerini beyaz dağlama çatlaklarına karşı daha dayanıklı hale getirmek için farklı teknolojiler sunar.
Daha Fazla Bilgi

 
Yayınlar
 

Broşür | 2014-02
Bearing Solutions and Service for Wind Turbines

 
"RÜZGAR ENERJİSİ" MIKRO SITE

Schaeffler ürünleri ve rotor milleri, şanzımanlar, jeneratörler, rüzgar izleme ve pervane ayarlama hizmetleri hakkında bilgi edinin.
"Rüzgar Enerjisi" Mikro Site

 
İLETİŞİM
Endüstri

 
 
 
 
Close
 
 
Uygulamalar
Ürün Yelpazesi
Hizmet
Applications

Rotor mili için rulman çözümleri, şanzımanlar, jeneratörler, rüzgar izleme ve pervane ayarlama.
Uygulamalar

 
Ürün Yelpazesi

Rüzgar türbinleri için ürün yelpazesi ve hizmet.
Ürün Yelpazesi

 
Service

Rüzgar türbinleri için kapsamlı teknik bilgi ve hizmet.
Hizmet

 
 
 
Yayınlar
Basın Bültenleri
Publications

Broşürler, Teknik Ürün Bilgileri ve kataloglar
Yayınlar

 
Press releases

Rüzgar enerjisi konuları ile ilgili güncel basın bültenleri
Basın Bültenleri

 
 
 

INA ve FAG, 25 seneden uzun zamandır rüzgar türbinleri için yataklama düzenleri tasarlamakta ve üretmektedir. Schaeffler Endüstri Grubu içerisinde yer alan “Rüzgar Enerjisi” sektöründe çalışan uzmanlarımız rüzgar türbinleri tasarımcıları, üreticileri ve operatörleriyle yakın işbirliği içerisinde çalışmaktadırlar.

Böylelikle çoğalan ve büyüyen bilgi rakipsiz hale gelmektedir. Müşteri gereksinimleri, henüz proje aşamasındayken en ince detaya kadar dikkate alınmaktadır. Gelişmiş hesaplama yöntemleri yataklama seçimine yardımcı olur. Teknik olarak olgunlaşmış ürünler istenilen özelliklere uygun olarak çalışırlar.

Durum izleme sistemleri, yağlayıcılar, montaj ve bakım araçlarıyla ürün programı mükemmel bir şekilde tamamlanır. Bu sayede Schaeffler Endüstri Grubu, rüzgar türbinleri için düşük işletim maliyetlerinin korunmasına yardımcı olur.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul