Kapı Sistemleri için Rulmanlar

Radyal Mafsal Yataklar/Mafsal Kafalar

Yolcu vagonlarının kapı yataklamalarında, bakımsız mafsal yataklar ve mafsal kafalar yaygın olarak kullanılır. Bu yataklar, tasarıma bağlı olarak bakımsız veya bakımlı şekilde ve korozyon korumalı olarak tedarik edilebilir.

INA mafsal yataklar ve mafsal kafalar, toz ve kir kaynaklı ciddi kirlenmelerin görüldüğü yük vagonlarında da kullanılır. Burada kam kilitli miller, eğilme çubukları ve kepenklerde güvenilir, bakımsız yataklar olarak kullanılmaktadırlar.

Yük vagonlarındaki kam kilitli millerinde parçalı yataklar kullanılır. Bunlar uzun çalışma ömrüne sahiptir ve yetersiz yağlama ile kirlenmeye karşı koruma sağlarlar. Diğer bir avantajları ise montajlarının, kilitleme kamlarını birkaç metre uzundaki milden çıkarmadan mümkün olmasıdır. İlk montaj ve yatakların değiştirilmesi, iki taraftaki parçalı iç ve dış bilezikler sayesinde oldukça kolaydır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul