DAHA FAZLA BİLGİ
İLETİŞİM
Kağıt

Hizmetler

 
 
 
 
 

Yüksek maliyetli kağıt hatları sürekli kullanılabilirliği gerektirir ve bu durum yüksek kaliteli bir ekipman ve hiçbir şeyi şansa bırakmayan ömür boyu hizmet ile sağlanır. Bu durum, dünya çapında kağıt hamuru & kağıt uygulamalarında kullanılan rulmanların montajı, yağlanması, ayarı ve durumlarının izlenmesi için güvenilir ürün ve hizmetlere olan talebi ortaya çıkarmıştır.

INA ve FAG, bağımsız servis firması olan FAG Industrial Services GmbH'nin (F’IS) yardımıyla bu zorluğu aşmaktadır.

F'IS şunları sunar:
Sistem kontrolünden, önleyici bakım çözümlerinin tanıtılması ve uygulanmasına kadar bakım ve kalite kontrolü için üreticiden bağımsız çözümler. Örneğin, rulman onarımı F’IS tarafından sunulan başka bir hizmettir. Kısa teslimat süreleri sayesinde, ciddi şekilde sürekli olarak kullanılabilirliği mümkün kılar. Geniş kapsamlı montaj ve ayar takımları, ölçü aletleri ve yağlayıcı seçeneklerinin yanında eğitim faaliyetleri de bakım işini hızlandırır ve etkin iş akışlarının tasarlanabilmesine yardımcı olur. FAG deneyimleri ve kalifiye uzmanlar sayesinde, durum izlemesi ve kalite yönetimi konularındaki müşteri odaklı çözümler için F’IS sizin uzman çözüm ortağınızdır.

Hızlı ve esnek

Kağıt endüstrisine özel izleme sistemleri, hasarları çok erken bir aşamada algılar. Planlama güvenilirliği artar, çünkü plansız duruşlar önlenebilir ve rulman değişimleri planlanabilir.

F’IS uzmanları, Internet veya GSM üzerinden uzaktan arıza teşhisi ile birlikte en son teknolojiyi kullanarak kağıt üretimi için dünya çapında teknik destek sağlarlar. Gerektiği anda, konularında uzman teknisyen ve mühendislerimiz kendileriyle temas kurulduktan sadece birkaç saat sonra sahada yardım sağlarlar. Özel servis anlaşmaları, makine kriterinize bağlı olarak mümkün olan en yüksek güvenilirliği sağlar. F’IS, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul