Ürün Yelpazesi

Kam ve Destek Rulmanları

Yüksek aşınma direnci ve uzun yağlama aralıkları: Kam rulmanı KR.. İğneli masuralı PPA ve geliştirilmiş keçe
 
Düşük sürtünmeli çalışma ve çok uzun bakım aralıkları – destek rulmanı LR52
 
TRIONDUR kaplamalı çatal tipi palet makarası LR
 
 

Teknik üstünlüğü sayesinde artırılmış güvenlik

INA kam-destek rulmanları ideal yuvarlanma profilleri sayesinde, klasik uygulamalara göre açıkara üstündürler. Temas noktasındaki Hertz basıncı, klasik makaralara göre daima daha düşüktür. Böylece yuvarlanma yüzeyi aşınması azalır ve tasarım rijitliği artar.
Kam-destek rulmanları sayfa beslemeli ofset baskı makinelerindeki mürekkep dağıtımı ya da gripper milinin kontrolünde düşük aşınma, yüksek yük kapasitesi ve kompakt tasarımları ile öne çıkarlar. Büyük gres hazneleri sayesinde, yeniden yağlama aralıkları azalır ve maliyetler düşer.
İğne masuralı kam ve destek rulmanlarındaki AR&GE çalışmaları çalışma güvenilirliği ve servis ömrüne odaklanmıştır. Sonuç: Yüksek kaliteli plastikten mamul sızdırmazlık keçeleri.
Schaeffler Group'un, ıslak ortamlar gibi zorlu çevre koşulları için çözümleri bulunmaktadır. Destek rulmanları üretim esnasında Corrotect® korozyon koruması ile kaplanabilirler. Bu ince, galvaniz bazlı kaplama çok ekonomiktir ve pasa kesinlikle şans tanımaz.
Ayrıca eksantirik saplamalı kam rulmanları gibi özel çözümler de imalat programında yer almaktadır.

TRIONDUR ile yüksek aşınma direnci

TRIONDUR kaplamalı destek-kam rulmanları, yüksek çalışma güvenirliği sağlar. PVD kaplaması sadece birkaç mikron kalınlıktadır ama son derece serttir ve destek-kam rulmanlarını aşınmaya karşı korur.
TRIONDUR kaplama sistemlerinin, çelik-çelik yuvarlanma sistemlerine göre %80'e kadar daha düşük sürtünme katsayısı bulunmaktadır. Bu kaplama, yüksek tribomekanik basınç, yetersiz yağlamaya ve kuru çalışmaya karşı ekstra koruma sağlar.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul