Ürün Yelpazesi

Sabit Yataklar

O düzenlindeki TBS konik makaralı rulman
 
Kalın dış bilezikli TBS konik makaralı rulman
 
Flanş montajına uygun DMF sabit yatak ünitesi
 
 

Radyal ve Eksenel Olarak Boşluksuz

En iyi baskı sonucunu elde etmek için baskı makinelerindeki ana silindirler, sabit yatak kısımlarında radyal ve eksenel olarak boşluksuz ve rijit şekilde çalışmalıdırlar. Sabit yatak şeklinde kullanılan eşleştirilmiş konik makaralı rulmanlar, güvenilir ve etkin çözümlerdir. Boşluksuzdurlar, büyük radyal ve eksenel yükleri karşılayabilirler. İki elemanlı çözümler ile karşılaştırıldıklarında işlev güvenirliliğinin yanında belirgin montaj avantajları vardır. Salgısız hareket ile ilgili gereksinimleri yüksek hassasiyetle (P5 ve P4 toleransları) karşılarlar.

Kalın dış bileziğe sahip FAG konik makaralı rulmanları, işlevsel güvenilirlik ve hassasiyetle ilgili başka faydalar da sağlamaktadır. Ayrı montaj bileziği gerektirmediğinden toleranslar hassaslaşır ve maliyetleri azaltır.

Sayfa beslemeli ofset baskı makinelerinin kağıt kılavuz silindirlerinde bulunan sabit yataklar için rijitlik ve sıfır boşluk çok önemlidir. Flanş montajına uygun INA yatak ünitesi DMF, bu gereksinimleri en ideal şekilde karşılar.

Bu ünite, çift sıralı hassas silindirik makaralı rulman ve ona entegre iki eksenel iğneli rulmanı içerir. Bu ünite tüm kuvvetleri sorunsuz karşılar. Son derece yüksek radyal ve eksenel çalışma hassasiyetinin yanında bu tasarımın sunduğu iki yönde yüksek rijitlik özelliği, özellikle silindirler yarım devir yaparken çok yüksek baskı kalitesi sağlar. Entegre keçe ve flanş, kurulumu kolaylaştırır ve ek bileşen ihtiyacını ortadan kaldırır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul