Ürün Yelpazesi

Lineer Kılavuzlama Sistemleri

INA yassı kafes kılavuzlama sistemleri M+V ile baskı silindirinin ayarlanması (Fotoğraf: Koenig & Bauer AG)
 
Sıradışı yük kapasitesi, rijitlik ve yüksek dinamik özellikler: RUE masuralı lineer kılavuzlama sistemi
 
Modern teknoloji, kompakt tasarım: INA yassı kafes kılavuzlama sistemi M+V
 
 

Güçlü ve doğrusal

Baskı makinelsiasarımcıları, sorunları çözmek için lineer teknoloji avantajlarını artan şekilde kullanmaktadır. Schaeffler Group'un bu alanda da geniş ve gelişmiş ürün serileri bulunmaktadır.

Örneğin, iyi tanınmış lineer ürünlerden biri de yüksek yük kapasitesi ve rijitliğe sahip INA masuralı lineer kılavuzlama sistemi RUE'dur.

RUE keçesinin toz, zorlu ortamlar ve diğer zarar verici ortam etkilerine karşı etkinliği, en üst kalitedeki X-life ürünlerde önemli derecede geliştirilmiştir. Özel olarak geliştirilen modüler keçe sistemimizde, her uygulama için en ideal çözüm bulunmaktadır.

Baskı makinelerinde lineer teknolojinin diğer örnekleri arasında, serbest ve sabit yatak tarafında kullanılan kam makaralarıdır. Bu ürünler, sessiz çalışırlar, düşük sürtünme özellikleri vardır, tutukluk yapmazlar ve daha az tasarım alanı gerektirirler. Oval vb. farklı tip raylarkullanılacaksa, bu raylar kolaylıkla birleştirilebilir.

Lineer kılavuz sistemlerinin başka bir uygulaması her zaman eksantirik çalışma gerektirmeyen ana silindirin “print on/off” ayarıdır. Öreneğin INA yassı kafes kılavuzlama sistemi M+V büyük kuvvetleri karşılayabilir, çok rijittir, son derece düzgün ve yüksek hassasiyet ile çalışır. Bu sistem farklı uzunluklarda tedarik edilebilir ve korozyon koruması (Corrotect®) veya ek aşınma koruması (Protect B) gibi kaplamalı versiyonları da mevcuttur.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul