Ürün Yelpazesi

Müşteriye Özel Çözümler

Kaplama ünitelerindeki kaplama silindirleri için ideal yatak: INA poligon yatak
 
 

Baskı makinenize uyar

Schaeffler Group, ürünlerin tesliminin ötesinde müşterileri için güvenilir bir mühendislik ortağıdır. Dünya çapındaki tüm lider baskı makinesi üreticileriyle birlikte yakın çalışmanın sonucu olarak düzenli olarak gelişen, ortak uygulama- ve orak üretim uzmanlığını yakalamış bulunmaktayız. Bu sayede devamlı olarak yeni fikirler ortaya çıkar ve iki taraf da pazardaki lider konumlarını devam ettirmektedirler.

Örnek: Poligon yataklar

Poligon yataklar, sayfa beslemeli ofset baskı makinelerindeki kaplama ünitelerindeki gibi daha uzun ve radyal mesafeler için geliştirilmiştir. Bu yatakları özel kılan şey yağ ve tespit delikleri bulunan poligon dış bilezikleri ve hassas fonksiyonel özellikleridir. Dış bilezik salınımlı hareketlerde uzun mesafeleri katetmeyi sağlayan üç kam rulmanı ile desteklenir.
İç kısımdaki hassas silindirik makaralı rulman boşluksuz ve son derece düşük sürtünme ile çalışır.

Örnek: DMLL yatak üniteleri

Yeni geliştirilen baskı makinesi yatak ünitesi DMLL'de eksantriğin yerini, iğneli rulman içerisindeki bakımsız tip lineer kılavuzlama sistemi almıştır. Bu sayede döner tip baskı makinesi silindiri dairesel yerine doğrusal olarak ayarlanabilir. Ayarlama kuvvetinin hassas kontrolüne imkan veren hidrolik piston elemanı, ünitenin içerisine entegre edilmiştir.
Silindirin yataklanması, etkin keçeye sahip, yüksek devirlere uygun çift sıralı hassas silindirik makaralı rulmanlar tarafından gerçekleştirilir.
Yan yüzeye flanş bağlantısı yapılabilen ünite için kısa mil muyluları yeterlidir. Bu düzenlemede baskı silindiri sisteminin rijitliği tam olarak korunmaktadır.
Kısa mil muyluları – yatak segmanları olmayan – yan duvar içine flanşlı yatak ünitesi için yeterlidir. Bu düzenleme, hala baskı silindir sisteminin tam rijitliğini korumaktadır.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul