Endüstri

Baskı Makineleri

Baskı Makineleri için Gelişmiş Uzmanlık

Yüksek baskı kalitesi baskı makinelerindeki baskı merdanelerinin aşınmasız ve yüksek hassasiyete sahip yatakları sayesinde elde edilir. Schaeffler Grubu INA ve FAG markaları ile, baskı makinesi uygulamalarında uzmandır ve bu sektördeki teknolojide ve pazar payında lider konumdadır.

INA ve FAG ürün serisi; itme, kesme, sıkıştırma ve ciltleme işlemleri için baskı makineleri ve tertibatlarının tüm yataklama gereksinimlerini kapsamaktadır. Ürün serisi, standart yataklardan müşteriye özel sistem çözümlerine kadar uzanmaktadır.

Schaeffler Grubu, ürün geliştirmenin tüm aşamalarında müşterilerini çözüm ortağı olarak destekler. Rulman hesabı, testler ve tribolojiyi kapsayan uygulama desteği ve kapsamlı tasarım teknik bilgileri, hizmetlerimizin sadece bir parçasıdır.

Sıra dışı uzmanlık seviyesi sayesinde INA ve FAG, aynı üründe performans artışı ve maliyet tasarrufunun eş zamanlı yapılmasına imkan verir. Örneğin Triondur kaplama sistemli yeni destek makaralarıyla, sayfa beslemeli ofset baskı makinelerinde çalışma güvenilirliği ve ömür belirgin şekilde artırılabilir.

 
Uygulamalar
Ürün Yelpazesi
Hizmetler
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul