Baskı Makineleri

Uygulamalar

Sistemli Yataklama Çözümleri

Schaeffler Grubu INA ve FAG markaları ile baskı makinesi uygulamalarında uzmanlaşmıştır.

Sistem optimizasyonu, tek başına sistem parçalarının devamlı geliştirilmesi olarak algılanmamalıdır. Daha düşük maliyet ve yüksek kaliteli bir baskı içim tüm alt sistemlerin optimizasyonun da sağlanması gerekir Sürekli gelişen performans ve maliyet kriterlerini tam olarak karşılayabilmek için sistemi tam olarak anlamanın önemi giderek artmaktadır.

Üretim makineleri sektöründeki “gelişmiş uzmanlık” prensibimiz baskı makinelerinde işte bu fikirler ile öne çıkmaktadır. Serbest yatak, sabit yatak, kam rulmanı, kombine yatak velineer sistemler için standart veya müşterie özel çözümlerin hepsi için bir INA ve FAG ürünü bulunmaktadır. Fonksiyonların birleştirilmesi ile parça sayısının azaltılması, kompakt yapı, montaja hazır ürünler ve ürünler arasındaki uyum, baskı makinelerinde daha yüksek performans ve verim için sarfedilen çabaların merkezinde bulunmaktadır.

 
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul