İLETİŞİM
Yayınlar
 

Broşür | 2013-01
Bearing Supports and System Solutions for Motorcycles

 
Endüstri

Motorsikletler ve Özel Araçlar

 
 
 

Motorsikletler ve özel araçlar için yataklama ve sistem çözümleri

Motorsikletlerin üretildiği her yerde, INA ve FAG Tüketici Ürünleri Branş Uzmanları güçlü ve uluslararası şirketimizin know-how'ı ve kaynakları ile size çok yakındırlar.

Daha düşük yakıt tüketimi, azaltılmış CO2, bakımsız ve daha uzun çalışma ömrü

Ürün yelpazemiz motorsiklet üreticileri ve müşterilerine maksimum fayda sunar, bunlar arasında geliştirilmiş parça ve yapılar sayesinde arttırılmış motorsiklet kullanım ömrü, daha düşük yakıt tüketimi ve aynı zamanda yaratıcı motor parçaları ve ağırlık optimizasyonu yoluyla düşürülen maliyetler vardır. Müşterilerimize düşük CO2 emisyonlarına sahip çevre dostu ürünler sunmakta ve onlara maliyet, performans ve kalitenin optimize edilmesi konusunda destek vermekteyiz.

Her uygulama alanı için en üst seviyede kalite ve ideal uyum

Tasarımcılarımız müşterilerimizle ortak hareket ederek, motor, şanzıman ve yürür aksam parçaları için müşteriye özel çözümler ve özel uygulamalar geliştirmişlerdir. INA ve FAG uzmanları tarafından sağlanan know-how, tüm uygulama alanları için en yüksek kalite ve ideal uyumu garanti eder.

 
Ürün Yelpazesi
Testler
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul