Bilgi
 

Verilen hizmetlerle ilgili olarak F’IS in ana sayfasında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz: www.fis-services.de

 
İLETİŞİM
Çimento ve Madencilik

Hizmetler

Teknik Danışmanlık

Gideren kısalan Ar&Ge süreçleri, rulmanların ve kayar yatakların başlangıçtan itibaren doğru şekilde boyutlandırılmasını ve tasarlanmasını gerektirir. Bu durum, madencilik ve işleme sektörü için de geçerlidir. Geliştirme aşamasında, deneyimli rulman uzmanlarının bilgisini kullanabilmek müşteriler için zaman ve maliyet tasarrufu anlamına gelir. Sağladığımız teknik yayımlar, eCatalog ve PC hesaplama programlarımız ile tasarımcılara destek sunmaktayız.

INA ve FAG mühendisleri, tüm rulman ve kayar yataklama alanlarında büyük bir tecrübeye sahiptirler. Mühendisler, müşterilere tüm uygulama ve tasarım konularına ilişkin destek sağlarlar ve ilgili sanayinin özel gereksinimlerine göre tasarlanmış hesaplama hizmeti sunarlar. Müşterilerimizle birlikte, problemlerine özel çözümler geliştirmekteyiz.

 

F’IS – INA’nın FAG’ın Bakım Hizmeti

FAG Industrial Services (FAG Endüstriyel Hizmetler) (F’IS), bakım maliyetlerini düşürmek, plansız duruşları önlemek ve makinenin kullanılabilirliğini artırmak için kapsamlı bakım ürünleri sunar. Bu özel endüstri segmentindeki yıllara dayanan uygulama deneyimi, ham madde çıkarma ve işlemenin zorlu çalışma koşulları hakkında bizi ciddi bilgi sahibi yapmıştır. F’IS ürünleri, hizmetleri ve eğitimi, rulman kullanımını tamamlarlar ve tüm dünyadaki müşterilerimiz tarafından kabul görmüşlerdir.

Madencilik ve işleme endüstrisi için ürün stoku

Özel olarak geliştirilmiş stok yönetim sistemimiz, ürün yelpazemizden maden çıkarma ve işleme endüstrisine uygun ürünleri müşterilerimize hızlı biçimde tedarik etmemizi sağlar. Bu yolla, müşterilerimizin depolama maliyetlerini ciddi şekilde düşürebilir ve ürüne hızlı bir şekilde ve rekabetçi fiyatlarla sahip olabilmelerini sağlayabiliriz.

 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul