İLETİŞİM
Yayınlar
 

Broşür | 2017-08
Rolling Bearings and Services for Mining and Processing

 
 

Broşür | 2012-09
Bearing Solutions and Services for Drilling Rigs

 
Endüstri

Çimento ve Madencilik

 
 
 

Gelişmiş rulmanlar

Çimento tesisleri, madenler ve büyük konveyör ekipmanları ile petrol ve doğalgazın çıkarılması ve üretimindeki teknolojik gelişmeler her geçen gün hızlanmaktadır. Rulmanlar da bu gelişmeye katkıda bulunmaktadır.

Zorlu çalışma ve ortam koşulları, oldukça sağlam rulmanlar gerektirmektedir. Ar&Ge etkinliklerimizin yanında, makine ve tesis imalatçıları ve kullanıcıları ile yakın çalışmamız sonucunda, INA ve FAG rulmanlarının çalışma emniyeti ve hizmet ömrü sürekli şekilde artmaktadır.

Tüm alt sektörler için

Farklı çalışma koşullarından ötürü, özel ihtiyaçların karşılanması gerekir. Rulmanlarımız aşağıdaki avantajları sunarlar:

  • Yüksek çalışma emniyeti ve güvenilirliği
  • Çok yüksek yük taşıma kapasitesi
  • Az bakım gerektirir
  • Darbelere ve titreşime dayanıklıdır
  • Basit montaj ve söküm

Tüm makine ve tesisler için

Açık maden ocağı ekipmanları, yer altı maden ocağı ekipmanları, konveyörler, tünel açma makineleri, kıyı ve açık deniz platformu ekipmanları, sondaj kuyusu üniteleri, boru hattı döşeyen gemilerdeki makaralar, konkasörler, değirmenler, titreşimli elekler, döner fırınlar, sinterleme tesisleri.

INA ve FAG tarafından sunulan hizmet ve ürünler

En son metodları kullanan teknik danışma hizmeti, müşterilere özel çözümler, değişik aksesuarlar, geniş hizmet seçenekleri.

 
 
 
 
 
Close

 
 
Uygulamalar
Ürünler
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul