İLETİŞİM
Yayınlar
 

Katalog | 2018-06
Rolling bearings
Ball bearings, Roller bearings, Needle roller bearings, Track rollers, Bearings for screw drives, Insert bearings/housing units, Bearing housings, Accessories

 
 

Broşür | 2014-09
Bearing Solutions and Services for the Metal Industry

 
 

Katalog | 2016-06
Large Size Bearings
Ball bearings Roller bearings Back-up rollers Spherical plain bearings Bearing housings Accessories

 
Endüstri

Demir Çelik

Mükemmel Rulman Kalitesi Sayesinde Yüksek Tesis Verimi

Çelik, modern endüstri toplumları için temel malzemedir ve bir toplumun gelişiminin ölçütüdür. Endüstrinin tüm önemli kollarında geniş bir kullanım alanına sahiptir: trafik ve ulaşım, makine imalatı, yapısal çelik imalatı, enerji ve çevre teknolojileri.

FAG, dünya çapındaki üretim tesisleri ve tesis üreticileri ile işbirliği yaparak çelik endüstri için rulmanlar geliştirmektedir. İnsan ve makine için ciddi zorluklardan biri de bu endüstrinin zorlu gereksinimleri ve farklı çalışma koşullarıdır.

Özel olarak tasarlanmış FAG rulmanları, en kritik uygulamalarda bile yüksek performans gösterirler ve sahip oldukları kalite ile yüksek seviyede bir tesis verimi sağlarlar.

 
 
Uygulamalar
Ürünler
 

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Kabul